Розвивальний центр “Вундерчадо”

Наші переваги

  1. Досвід роботи в галузі дошкільного дитинства з 1993 року.
  2. Відомі педагоги, методисти, психологи розвивального центру – бездоганні помічники для небайдужих батьків, які прагнуть створити оптимальні умови для раннього розвитку свого малюка.
  3. Використання кращих методик для дошкільнят: спеціальних систем розвивальних ігор, вправ, занять. Вони організовують і стимулюють діяльність малюка систематично і різносторонньо, повною мірою розвиваючи інтелектуальні, чуттєві, емоційні можливості дитини, допомагаючи з інтересом освоювати навички спілкування, читання, рахунку й письма.
  4. Широкий асортимент корисних, розумних іграшок та ігор з потужним розвивальним потенціалом.
  5. Постійна виставка-продаж дитячих книг.

​Досвідчений психолог після першого заняття-знайомства та тестування дитини дасть професійні рекомендації для вибору розвивальних програм і оптимальної навчальної групи, в якій вона буде відчувати себе комфортно. Ви зможете самостійно вибрати кількість навчальних годин і графік занять з урахуванням особливостей життєдіяльності сім’ї. 

У розвивальному центрі команда професіоналів разом з батьками – постійними клієнтами створюють позитивне культурне середовище для фізичного й особистісного зростання малюків.

Підписуйтеся на наші групиwww.facebook.com/vunderchado

Ми вас чекаємо за адресами:
вул. Соборності, 46 (вхід з боку центрального входу в міський будинок культури)
вул. Дослідна, 56 (ПНВК “Паросток”)