Шкільна форма

Шкільна форма — це невід’ємний елемент корпоративної культури учнів ПНВК «Паросток» та важлива складова освіти, яка привчає молоду людину до відповідальності та дотримання встановлених правил і стандартів.

Шкільна форма допомагає учням налаштуватися на навчання та зосередитись на заняттях, підтримує позитивну соціальну взаємодію та виховує почуття гордості за свій навчальний заклад.

Кожен учень ПНВК «Паросток» має приходити до школи у шкільній формі встановленого стандарту та залишатися в ній протягом навчального дня.

У ПНВК «Паросток» встановлений офіційно-діловий дрес-код. 

Парадна шкільна форма

Парадна форма школярок складається з білої сорочки з довгим чи коротким рукавом, фірмової краватки з логотипом закладу, шкільної спіднички для дівчаток старшої школи та сарафану для дівчаток молодшої, білих або тілесного кольору колготок/гольфів/шкарпеток та чорних або червоних черевичків.

Парадна форма школярів складається з білої сорочки з довгим чи коротким рукавом, фірмової краватки з логотипом закладу, шкільних штанів для хлопчиків старшої школи та комбінезону для хлопчиків молодшої, чорних шкарпеток та чорних черевиків.

Повсякденна шкільна форма

У теплу погоду (на початку осені та наприкінці весни) школярі можуть носити поло, шкільні футболки, бриджі, темно-сині джинси класичного стилю, шкільні бейсболки.

В холодну пору року школярі можуть носити фірмові світшоти або толстовки, сірі гольфи, темно-сині джинси класичного стилю.

Якщо учень з’являється до школи без шкільної форми чи її елементів, ми видаємо запасні, які потрібно буде повернути за добу в тому ж стані.

Взуття

  • в холодний сезон – класичні моделі неяскравих тонів, які гармонують з одягом;
  • в теплий сезон – спортивне взуття, босоніжки стриманого дизайну.

Зачіска

  • охайна ділова зачіска для дівчат, охайна стрижка для хлопців, волосся природного кольору;
  • волосся довге та середньої довжини має бути зібраним або заплетеним.

Прикраси

вдягати до школи прикраси вважається недоцільним.

Манікюр і макіяж

  • макіяж у школі не дозволяється;
  • манікюр може бути тільки гігієнічним;
  • фарбування нігтів, використання накладних нігтів та інших елементів декору не дозволяються.