Дитячий садок

Дошкільне відділення школи «Паросток» – чудовий дитячий садок європейського типу для дітей «ЯК УДОМА». Кожен малюк від трьох років до шести відчуває себе впевнено і захищено, тому, що його люблять і про нього піклуються, як удома.

Дитину чекають у садочку кожного буднього дня з 8.00 (за необхідності можливо і раніше) до 18.00. Садок розташовано недалеко від дендропарку, зеленого масиву, який гарантує максимально чисте повітря.

Кожну хвилину перебування дітей в садку наповнено можливостями для розвитку. Протягом дня малеча залюбки їсть улюблену й корисну їжу. У садку організовано чотириразове домашнє харчування, з обов’язковою «вітамінкою» для профілактики захворювань. Домашню їжу для малюків готують професійні кухарі.

Улюблене заняття дітвори – щоденні розвивальні ігри та вправи програми «Вундерчадо», які проводять кваліфіковані вихователі для малюків різного віку з урахуванням потреб і особливостей кожного. Інтенсивність і систематичність занять дають свій результат – випускники садочку відмінно готові до школи у психологічному і навчальному плані.

Не менш значущі для дітей заняття мистецтвом. Хореографія, музика, ліплення, малювання, аплікація дають можливість розвивати творчі здібності дітей із радістю і задоволенням. У грі діти вивчають англійську мову. Старші діти мають хороший словниковий запас і, найголовніше, – позитивну мотивацію для освоєння нового.

Особливо щасливі діти, коли в садку проходять сімейні свята, під час яких спільне «проживання» радісного спілкування, казки та ігри залишають незабутні враження у житті малюка і близьких йому людей.
Дошкільне дитинство дитини, безумовно, повинно проходити вдома, в сім’ї. Адже не чудодійні методики забезпечують щасливе дитинство, а любов, турбота і віра в дитину. І якщо вже необхідний дитячий садок, то тільки такий, де ЯК УДОМА.

Записуйтеся, щоб познайомитися ближче. Телефонуйте 067-912-46-34.