Літо, яке кожен запам’ятає надовго

Літо вже збирає свої валізи, даруючи нам останні свої теплі промені. 
Хто сумував за новинами на нашому сайті, цей звіт – для вас! Приготуйтеся, зараз вас накриє тепла хвиля спогадів та чудових літніх історій!Пам’ятаєте, як після всіх урочистостей та звітних концертів, після практик та завершення незавершених справ ми вирушили в літо?

​Серед нас знайшлася команда відчайдухів, яка у прямому сенсі увійшла в літо​. Пішки, із рюкзаками. Це ті, хто вирушив у похід: відкривати для себе нашу неповторну мальовничу Полтавщину.

Нові місця, нові знайомства, нові люди, нові відчуття…
А найголовніше – новий досвід!

​Ми розводили багаття, готували їжу на вогнищі – жили, як справжні туристи. Ми досліджували кожну дрібницю. Проходили досить великі відстані. У нас навіть була справжня посвята в туристи: за всіма правилами. Це було дуже цікаво! Якщо говорити про відкриття, то насамперед ми відкрили самих нас. Кожен став справжньою опорою для команди та незамінним її учасником!

А після походу сформувалася ще одна команда і вирушила до Болгарії. Наші учні занурился в культуру та історію цієї стародавньої, цікавої, оповитої легендами країни.

​Вони мали змогу відчути себе біологами, бо щодня ходили до знаменитого ботанічного саду в Балчику, насолоджувалися його красою і вивчали там багатий світ рослин. А крім того,  покращували знання англійської мови і були справжніми журналістами! Про їхні пригоди та відкриття усі мали можливість дізнатися із репортажів на нашому шкільному сайті. 

А ті, хто залишився у Полтаві, теж не марнували часу: вони відвідували наших ветеранів та дізналися про їхнє життя багато нового.

​Відкриття та літні пригоди продовжилися і за воротами школи.

Слово Марійці Петренко: «Кажуть, що ми запам’ятовуємо не дні, а моменти. Деякі моменти цього літа були настільки веселими, яскравими, теплими, різнобарвними, що мені здається, я запам’ятаю їх надовго. До наступного літа їхнього тепла мені точно вистачить. Коли буде сумно, я загадаю і посміхнуся».

​Софійку Кравченко вразило ось що: «Цим літом мені запам’яталися незабутні прогулянки з друзями та рідними. Я пам’ятаю, як гостювала у прабабусі в селі, і, незважаючи на те, що там не було Інтернету, я гарно провела час». 
А ще цього літа Софійці пощастило зустріти аж два чудових світанки у гарній компанії!

Настя Артюх зрозуміла дуже важливу річ: «Цим літом я відвідала табір у Тернополі. Я відкрила для себе нових людей. З ними дуже приємно спілкуватися, вони щирі і доброзичливі. Також я зрозуміла, що ми самі робимо собі настрій, ніхто, крім нас самих, не має більшого впливу на нього».

Маша Дмитрієва здійснила подорож у минуле: «Цього літа я побувала на острові Крит у Кносському палаці (тому самому палаці Мінотавра!). Пам’ятаю, як у шостому класі на уроках історії дивилася на його зображення, а цим літом змогла відвідати його».

Аня Іщейкіна глибше пізнала рідний край: «Я відкрила для себе Полтавську область і саму Полтаву. Зрозуміла, наскільки тут мальовнича природа та скільки тут гарних місць для відпочинку».

Я особисто цього літа відкрила для себе нові місця, нові смаки, нові відчуття, нових людей, нове літо, нові книги. 
Цього літа я намагалася запам’ятати кожен момент, сфотографувати кожну дрібницю, зберегти кожен спогад. Саме цього літа я найбільше речей робила вперше. 
Літо – це дійсно час, який чимось схожий на полуницю. Такий же яскравий і солодкий.

Тож ось так – щиро і по-справжньому – ми раділи літу.

«Червневі світанки, липневі полудні, серпневі вечори – все те минуло, скінчилося, згинуло без вороття і залишилось тільки в його пам’яті. Тепер попереду довга осінь, біла зима, свіжа зелена весна – досить часу, щоб пригадати собі все минуле літо й підбити його підсумки».
Впізнали? Звичайно, Рей Бредбері «Кульбабове вино». Книга, що найкраще показує, яким має бути літо. І наше було саме таким! 

Скоро в школу. Люди повертаються з відпочинку, знову все починає працювати.
​Наш шкільній сайт теж оживає після літньої відпустки. Ми набралися сил та натхнення, дізналися чимало цікавих історій і пережили багато пригод. Тож будемо знову впродовж цілого навчального року радувати вас нашими подіями, добрими справами і відкриттями! 

Текст і фото: Єлизавета Попова