Яким буде наш насичений тиждень

Екіпаж “Force” – журналісти цього тижня

Вітаємо у новому тижні нашого надзвичайно насиченого шкільного життя! 

У понеділок ми почали з аналізу наших Ліцейських перегонів, в ході якого підбили підсумки всіх екіпажних та індивідуальних активностей, а також натхненно стартували у підготовці до наступного культурознавчого свята свята — Хеллоуїну. Кожна команда отримала завдання, тож тепер може натхненно почати підготовку!

У вівторок ми торкатимемося душею геніальних поезій двох авторів надзвичайної величини: Бориса Олійника та Олександра Пушкіна протягом поетичного вечора “Дві вічності лицем одна до одної стали…”. А також зможемо завершити нашу справу до Дня продовольства під час класних презентацій проєктів, що були підготовлені протягом минулого тижня.

У середу ми вже традиційно відвідуємо наших самотніх друзів — бабусь та дідусів, аби зробити їхнє життя трохи менш самотнім та трохи більш різноманітним, подарувавши радість та тепле спілкування. А за потреби, і практичну допомогу.

У четвер ми відчуємо себе справжнісінькими делегатами Організації Об’єднаних Націй, в ході рольової гри “Модель ООН” разом з учнями інших шкіл Полтавської області, що до нас долучаться. А також стартуємо у підготовці до дня народження Астрід Ліндгрен, адже вже саме час, бо до самого свята залишається вже й не так багато, а підготовка до події має бути, безумовно, ґрунтовною.

У п’ятницю ми матимемо наше традиційне затишне читання, цього разу присвячене творчості геніальної шведської письменниці Астрід Ліндгрен, а також історичну фіку, на якій зможемо відкрити для себе невідомі сторінки історії нашої власної школи. Адже за 25 років таких історій зібралося чимало, повірте.
Але поки до занурення в історію школи ще майже тиждень, наш гурт продовжує її творити прямо зараз, а щоб ви не пропустили нічого, цього тижня працюватиме наша команда журналістів. Тож, до зустрічі!

Текст: Андрій Заболотніков