Вже наближається Різдво!

Вже давно ми приходимо до школи в передчутті періоду адвенту – очікування Різдва. Відбулося затишне читання, на якому ми ще раз почули історію народження Ісуса. Історія про Назарет, який тонув у пахощах мигдалевих гаїв, про Діву Марію та святого Йосипа надихнули нас на добротворчість та наповнили різдвяною теплою атмосферою.

У Європі за чотири тижні до Різдва  кожної неділі починають запалювати адвентові свічки, що символізує очікування Різдва.

Культурознавче свято «Католицьке Різдво» – традиційне в нашій школі. 

У кожного екіпажу цього року на різдвяний період є свої завдання. Екіпаж “Infinity Force” готує для нас змагання на найсмачніше різдвяне печиво між екіпажами, що є улюбленою частиною католицького Різдва у нашій школі. Також цей екіпаж проводить День Люсії – національне шведське свято, коли ми поринемо у культуру цієї країни. Екіпаж “ThinkGuys” вже розробляє святкову різдвяну програму для батьків, де ми співатимемо англомовні пісні та презентуємо багато цікавих номерів. “Включений чебрець” створює для нас справжнє українське Різдво – з усіма народними традиціями.

“Потужна хвиля” розробляє святковий дизайн у класах та в усій школі. Особливою частиною будуть різдвяні вінки, які учні виготовлятимуть власноруч.

Учасники екіпажу “Galaxy” вводитимуть у наш гурт європейські традиції Різдва, перша з них – це Nikolaustag, день Святого Миколая в Європі, що відбувся у п’ятницю, 6 грудня.

За виготовлення листівок та проведення волонтерських ярмарок відповідає екіпаж “Комета”.

Говорить восьмикласниця Ліза Проскуровська: «Я дуже люблю період адвенту, бо це найкращий час у школі. Кожен вечір ми відкриваємо мішечки з цукерками та печивом, у нас є sickert friends, такі секретні друзі, які приносять мініподаруночки кожного дня та кладуть їх тобі у мішечок, це надихає на створення добрих справ».

Одинадцятикласниця Анастасія Артюх ділиться з нами своїми думками: «Цей період я завжди очікую найбільше, бо він завжди чарівний. Кожного вечора ми сідаємо в тепле коло, за вікном темно, горить свічечка, і ми спокійно читаємо історії про добрі справи, про Різдво та співаємо різдвяні гімни. Кожного ранку ми відкриваємо мішечок з цукерками та витягаємо мудру думку для натхнення на добрі справи, всі ці речі висять у куточку адвенту – головному символі цього періоду!”

Фото: Анастасія Артюх, 11 клас