Освітні діалоги з випускниками: як Юля вивчає астрономію в КНУ

Ось 8 лютого, у суботу, в нас відбувся освітній діалог з однією з наших випускниць, Юлею Хмелевською, яка нині навчається на факультеті фізики та астрономії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нас вдалося поспілкуватися про фізику, астрономію та цікаві інші речі, а також дізнатися, як живуть та навчаються студенти в одному з найкращих вишів України.

Юля розповіла, як вона вступала до університету, як зустріли студентів-першокурсників на Першому Дзвонику, хто в них викладає, що відрізняється у вивчені фізики в університеті та школі.

Вона любовно розповідала, що її факультет розташований дуже добре відносно сонця: влітку прохолодно, а взимку всі гріються під сонячними променями. І з гордістю повідомила, що один з викладачів її факультету, Станіслав Йосипович Вільчинський – професором та завідувач кафедри квантової теорії поля – відвідав ЦЕРН, знаменитий Європейський центр ядерних досліджень.

Зустрічі з випускниками у форматі освітніх діалогів надзвичайно захопливі. Сподіваємося, що в нас буде багато зустрічей, і ми можемо чимало отримати чимало нового досвіду!

Текст: Дмитро Нікулін, 10 клас

Фото: Микола Дмитрієв, 6 клас