Do you speak English?

Не знаю, як ви, а ми точно speak! І не просто так, а безпосередньо з носієм мови! Така чудова можливість з’явилася у нас завдяки викладачу англійської мови та літератури Чиказького педагогічного університету Хезер Валері. І ми не могли її проґавити!

Тому в учнів старших класів у розкладі з’явилися уроки, де ми обговорюємо англійською мовою різноманітні теми, як мир, демократія, рівність та екологія моря.

– Я люблю такі уроки, оскільки на них я можу не просто розвинути своє вільне говоріння, а й дізнатися правильну вимову слів та речень, поповнити свій словниковий запас новими ідіомами та сталими виразами, – говорить десятикласник Сашко Супрунець.

– Я з нетерпінням чекаю на ці уроки, оскільки, крім мовознавчого аспекту, в них присутня ще і культурознавча складова. Завжди цікаво відкривати для себе світ з перших вуст. Представники різних культур можуть мати абсолютно різний погляд на одні і ті самі явища. Відомо, що для того, аби отримати об’ємну зображення об’єкту, треба дивитися на нього з різних боків. Так само і тут: для того, щоб отримати максимально широкий світогляд, треба спілкуватися з представниками різних культур, вислуховувати різні думки та сприймати їх. До того ж такі зустрічі протидіють утворенню стереотипів, щодо інших народів. Тому я вважаю це дуже потрібною і корисною для розвитку кожного справою, – такою є думка його однокласника Андрія Заболотнікова.

Така нестандартна освіта дає змогу учням розвивати свої навички у практичній діяльності, адже саме для цього ми, власне, і навчаємось. Мова іде не тільки про англійську, адже ви знаєте, що практика “освіти не за партою” є важливою складовою навчання у нашій школі.

Текст: екіпаж  “Гама-промені”
Фото: Єлизавета Попова