Щоб іспит став зоряною миттю

Якщо ви все ще боїтеся складати іспити, то ця стаття для вас! У складанні іспитів учні нашої школи мають неабиякий досвід, тож ми вирішили розповісти, як зробити так, щоб екзамен не ставав найстрашнішим у житті очікуванням.

Що таке іспити? Іспити – це можливість перевірити і систематизувати свої знання, вміння їх представити і використовувати на практиці. Ні для кого не секрет, що в кінці кожного триместру учні нашої школи здають один чи декілька екзаменів – за предметами, які протягом триместру вивчалися найглибше.

Предметів до здачі може бути навіть чотири, а часу на підготовку – мало, тож, якщо предмет, що ти здаєш ще й не є легким для тебе, ти повинен слідувати певній технології. Цю технологію ми опановуємо поступово, від іспитів до іспитів. І коли справа доходить до таких відповідальних випробувать, як ДПА чи ЗНО проблем уже зазвичай не буває.

​Отже, як підготуватися до іспиту за короткий час і скласти його успішно?

​1. Спершу потрібно зрозуміти, що ти не повинен бути генієм в усьому. Якщо один з предметів, який ти будеш складати, є для тебе дуже нелегким, і ти знаєш, що, навіть доклавши максимум зусиль, ти не зможеш отримати високий рівень, не претендуй на нього. Кожна людина особлива. Комусь легше дається література чи мова, комусь фізика чи хімія. Це залежить від тебе. Вимагай від себе стільки, скільки зможеш досягти. 

2. Кожного вечора розписуй по одному білету і намагайся робити це вдумливо, щоб, розписавши, можна було повторити усю інформацію.

3. Якщо ти відтягнеш підготовку до останнього, то, скоріше за все, ти не матимеш вже часу розписувати білети, що значно вплине на твій результат. От і ще одна порада: готуйся завчасно та поступово, не відкладай на останній день.

​4. Пам’ятай, що поруч з тобою завжди є вчитель чи однокласник, який краще розбирається у певному предметі. Не бійся звернутися за допомогою, коли вона дійсно потрібна. 

5. Ну і, мабуть, найприємніша порада: з’їж трохи шоколаду або випий какао з молоком. Какао боби містять серотонін – гормон щастя, а також покращують розумову активність. 

​Якщо ти дослухаєшся до цих порад, то іспит для тебе стане справжнім успіхом, зоряною миттю.

Ну і ніколи не варто забувати, що ти навчаєшся не для школи чи іспитів, а для життя. Якщо ти справді усвідомиш це, то навчання стане не тільки легшим, а і на порядок цікавішим.

Текст: Дмитро Кожевніков,  Катерина Ткаченко 
Фото: Єлизавета Попова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.