Запрошує шкільна їдальня!

Їдальня у нашій школі – це не просто місце для прийому їжі. Це затишне кафе, робочий кабінет, простір для креативних ідей, трибуна для висловлювання, місце для колективних психотерапевтичних сеансів і справжня школа молодої господині.

Наша їдальня разом із кухнею розташувалася на першому поверсі нашої школи. Тут великі вікна, тому завжди світло й затишно. Стіни прикрашають фото із нашого шкільного життя. Напередодні шкільних або календарних свят наша їдальня стилістично змінюється. На стінах, столах на навіть дверцятах шаф з’являється тематичне прикрашення, а з ним – і святковий настрій. 

У нашій їдальні проходить «смачна частина» свята. Наприклад, вже традиційно у день народження Астрід Лінгренд вся їдальня наповнюється сяйвом свічок, і ми урочисто їмо тортик, а на День Подяки – смакуємо запечену індичку.  

Щоп’ятниці в їдальні ми всі гуртом збираємося на традиційну шведську фіку, де аналізуємо тиждень, що минув. Спілкуємося, п’ємо каву або чай і смакуємо шведськими булочками з цинамоном.

Кухня – це окрема тема.  У наших кухарів дійсно золоті руки. Страви, які вони готують нам щодня просто фантастичні! Хочеться ще раз подякувати їм за це!

Меню у нас змінюється щотижня. Кожен учень може обрати із двох страв, ту, яка найбільше йому подобається. Зазвичай четвер – це день, якого всі чекають, бо, як правило, кожен четвер – це день кухні якоїсь певної країни. День шведської, німецької, польської, американської, болгарської… Цей четвер, наприклад, був днем грецької кухні. Грецька мусака, суп із брокколі, салати, напої – все було надзвичайно смачним!

Сніданки у нас різні. Щодня їх аж три на вибір! А, наприклад, на Ліцейський день ми снідаємо, як справжні ліцеїсти. У дні посту є пісне меню. Буває навіть гарбузовий тиждень! 

У нашій школі вивчається курс кулінарії, і саме на цих уроках наша їдальня стає ще й величезною кухнею. Навички, які ми здобуваємо на цих уроках, допомагають нам потім у житті.  Мами наших учнів це підтвердять.

Саме на цих уроках з’являються найсмачніші балабушки до вечорниць, страви з книг Астрід, «люсійні кішки» до свята Люсії, випікаються 300 пасок на Великдень та сільки ж «миколайчиків» до дня святого Миколая – у подарунок дідусям і бабусям із геріатричного пансіонату.

А щоб не було, як у приказці «вміла готувати, та не вміла подавати», кожен з нас проходить практикум етики та етикету, вчиться гостинності та гарним манерам.

Тож наша їдальня у своїй важливості ні на мить не поступається жодному навчальному кабінету, Рожевій залі чи Мистецькій. Ми з радістю кожен день відвідуємо це затишне місце.

​Текст і фото: Єлизавета Попова 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.