Місто, яке чарує

23 червня стало для учасників виїзної школи особливою датою, чи через те, що багато часу ми провели у машині, чи через те, що цього дня ми побували на острові Несебр, у місті, яке чарує.

Несебр сам по собі – маленьке місто, але так було не завжди, це води Чорного моря, піднявшись, поховали значну частину міста, залишивши тільки маленький острів.

На Несебрі нас чекала весела прогулянка, яку прикрасили морозиво та обід в місцевому ресторані. Ми купалися у холодному морі і шукали стародавні пам’ятки міста, різні храми та собори. Було дуже весело та трохи спекотно, але сонце не завадило нашим планам.

Дехто купував сувеніри в численних туристичних крамничках, а дехто просто насолоджувався старовинним містом. Несебр і справді чарував. Найвищий будинок має усього три поверхи, при чому перші поверхи будівель побудовані з каміння, на відміну від другого чи третього, які – з дерева. Усе це в купі з кам’яними доріжками, запахом моря і сонця й справді навіювало відчуття чогось старовинного і прекрасного.

23 червня багато нас запам’ятається надовго, адже саме в цей день нас прийняв привітний Несебр…

Текст: Даниїл Сергієнко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.