Нові вершини

Тривав четвертий день перебування у Болгарії. Море, спека, сонце – все супроводжувало нас протягом нашої подорожі. Позаду – початок, попереду – екватор подорожі, і всіх цікавить, що готує нам четвертий день.

День почався активно і зарядив нас енергією для найголовнішої справи дня. Сьогодні ми відвідали мис Каліакра. Це чудове місто, яке знаходиться за 12 кілометрів від Варни та за 60 кілометрів від Каварни. На мисі розташована фортеця, вона і є найголовнішою пам’яткою цього місця. До речі історія в неї дуже цікава. Спочатку фортеця була римською, згодом – болгарською та навіть російською! Зараз, звичайно, ми можемо споглядати там лише залишки від будівель, але і вони виглядають непогано.

Багато чого вже реставровано, але перебуваючи там все одно відчуваєш подих давнини. Окрім старих будівель, на мисі можна побачити чарівні краєвиди, лише заради них потрібно там побувати. Море, хвилі, скелі, погодьтеся будь-кого зачарує така картина!

Ще одним приємним фрагментом дня став смачний обід на мідійній фермі. Хто не знає, то мідії – це молюски. І в Чорному морі їх дуже багато, а особливо багато – на мідійній фермі. Мідії дуже смачні та поживні, мабуть, тому після обіду всі ми були такі щасливі.

​Ось так промайнув четвертий день. Хтось відкрив для себе нові місця, хтось продемонстрував свої знання, дехто спробував наві страви, а хтось подолав нові вершини.

Текст і фото: Марія Дмитрієва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.