Привіт, Болгаріє!

Чи багато ви знаєте про Болгарію? Ні? Ми також. Бо лише починаємо відкривати цю чудову країну. Але ми вже знаємо, що Болгарія знаходиться на Балканському півострові і що тут дуже тепло та сонячно.

Болгарія зустріла нас радісно. Першим нас вітав Балчик – маленьке напівкурортне містечко: красиве, з гористим рельєфом, пишним королівським садом і приязними людьми.

Хоча ми у Балчику всього два дні, але вже встигли попрактикувати англійську. У нашій невеличкій компанії є непогані знавці цієї мови!

І вже привіталися з морем. Перша зустріч була досить холодною. Але нас так просто не злякати! Раз за разом ми підкорювали хвилі, і чи від того, що сяяло сонце, чи від нашого запалу море почало теплішати.

Балчик дуже живописне та затишне місто, особливо вночі, коли воно сяє тисячами вогнів. А вдень можна почути спів пташок, побачити буяння квітів, а якщо пощастить – то й народні гуляння болгар, а вони народ запальний!

Балчик зустрів нас приязно, можливо, ще й тому, що з деким був уже знайомий за минулими практиками. А можливо, ми просто йому сподобалися.
І це почуття є взаємним!

Текст: Марія Дмитрієва
Фото: Крістіан Лемешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.