Після отримання табеля ще нічого не закінчується

Після отримання табеля ще нічого не закінчується. У нашій школі протягом двох тижнів для всіх охочих проходить літня практика, яка має назву “Один у полі – воїн”.

Практика у Полтаві пов’язана з історією ХХ століття та журналістикою. Ми впорядковуємо наш музей Великої Вітчизняної війни і маємо змогу заглибитися в долі тих, чиє життя ця безжальна війна зламала. Практика у Болгарії також пов’язана з історією, але іншого періоду – античності, а також з англійською мовою.

У Полтаві протягом першого тижня практики ми змогли відновити деякі життєві важливі документи тих ветеранів, яких, на жаль, зараз немає разом із нами. Ми зробили нову розстановку експонатів та відреставрували ті з них, що були не в найкращому стані. Також уже зроблений переоблік книг книг про Велику Вітчизняну війну: вони знайдені, записані, підклеєні і вже чекають на поличках.

​Невід’ємною частиною нашого шкільного життя завжди є город і квітники. Ми приділили велику увагу і цій справі: пропололи, поприбирали сміття під кущами троянд, і вони тепер вільно ростуть по дорозі до школи.

У школі панує чудова атмосфера, бо завжди приємно разом покращувати світ. Тож можна сказати, що найголовнішою ціллю нашої практики є дружба – у неї немає канікул.

Тож вашій увазі – враження учасників практики.

Корр.: Що тобі найбільше подобається у нашій практиці?

Анастасія, 8 клас: Мені подобається те, що я маю змогу спілкуватися та бачитися зі своїми одношкільниками навіть влітку.

Корр.: Чи є в тебе ідеї щодо практики?

Анастасія: Насправді мені все подобається, бо літо проходить дуже весело та круто.

Корр.: А тобі, Софійко, що найбільше подобається у практиці?

Софія, 6 клас: Дуже гарно, що я можу закінчити ті справи, які не завершила у шкільному році, і піти з чистим серцем на канікули.

Корр.: Чи є в тебе ідеї щодо практики?

Софія: Мені все подобається, але я б хотіла внести в практику трохи більше цікавих та творчих справ.

Корр.: Ольго Павлівно, ви є організатором нашої практики у Полтаві. Що вам у ній найбільше подобається?

Ольга Павлівна: Мені подобається те, що у кожного є можливість зробити щось гарне для школи, інших людей, а також впорядкувати шкільний музей.

Корр.: Які ваші подальші плани?

Ми з Кароліною маємо ідею зробити стенд про Сидора Ковпака, про його життєвий шлях та воєнні справи. Він наш славетний земляк, і музей у його рідній Котельві – наші давні друзі. Ще плануємо роздрукувати та презентувати розповіді учасників Великої Вітчизняної війни про їхні життєві випробування.

Як показує опитування, практика проходить успішно і всім подобається. Ми чекаємо на новини від наших друзів з Болгарії і будемо інформувати читачів про наші активності протягом цих двох тижнів.

Текст: Владислава Горбань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.