Ми і вроцлавські гноми

«Вроцлавські гноми», саме так називався квест, у якому ми всі брали участь дорогою з України до Швеції. Ми – це учасники проекту “Усі ми свої, бо усі ми – діти”. Наступний етап нашого проекту мав відбутися у шведському місті Ґетеборзі. А шлях наш лежав якраз через польський Вроцлав, місто, серед цікавинок якого є й знамениті гноми.
Изображение
Усі екіпажі мали змогу перевірити свій зір, розім’яти спину і добре роздивитися це польське місто, адже гномів ми шукали і на підлозі, і на будівлях і навіть на стовпах.
Екіпаж «Супергноми» цілком виправдав свою назву: вони знайшли аж 35 (!) гномів. Непогано, як на початок, однак є куди рухатися наступного приїзду, бо стверджують, що всього вроцлавських гномів більше ста! Вдалося взяти інтерв’ю в учасників екіпажу-переможця і з’ясувати, що найбільше їм сподобались гноми Drundek, Capgenzium і Bartonik.

Капітан команди “Супергноми”:
Нашій команді дуже сподобався квест. Ми шукали гномів скрізь. Іноді ми бачили гномів навіть там, де їх не було. Крім того, ми не тільки шукали гномів, а й просто гуляли по містом і фотографувалися біля цікавих місць.

Гуляючи містом, розглядаючи краєвиди та розшукуючи “краснолюдків” (так чудернацько називають поляки гномів), ми знайшли ресторан української кухні «Хортиця». Було приємно, наче привіт з України. Однак після прогулянки всі пішли їсти до ресторану з традиційною польською кухнею. Бо ми ж таки у Польщі! Крім того, кожен екіпаж спробував вроцлавського морозива.

Після цієї надзвичайної і захоплюючої подорожі ми вирушили до Берліну – наступної нашої зупинки на шляху до Ґетеборгу.

Текст і фото: Данило Остапюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.