А ви знали, що ми складаємось на 70% із води?

Вода – основа нашого організму і нашого існування. Дуже важливо берегти водні ресурси планети. Саме з такою метою ООН і запровадила Всесвітній день води. Його відзначають 22 березня, але наш гурт стартував раніше.
Цього року ми вирішили присвятити свій пошук українським річкам, озерам, струмкам, джерелам і навіть водосховищам.

Виявляється, наша батьківщина моє достатній запас прісної води, але екологія наших річок і озер потребує нашої уваги. Про все це розповіли наші екіпажі. Крім того, вони відкрили для всіх багатющі мінеральні води України і навіть влаштували велику вододегустацію!

Тож ділимося здобутками.

Чи знали ви, що прикарпатська «Моршинська», проходячи крізь товщу порід, збагачується не лише корисними мінералами, а й природним киснем. Наливши у склянку навіть негазовану воду, можна побачити бульбашки – це і є природний кисень. А склад «Моршинської» такий, що її можна пити як столову просто щодня.

Гідрокарбонатна натрієва «Поляна Квасова» допомагає при шлунково-кишкових захворюваннях, нейтралізує дію ліків, виводить шлаки і навіть переборює похмілля!

А наша «Миргородська» – справжня корисна таблиця Мендєлєєва! У її складі – Натрій, Калій, Кальцій, Магній, Сульфат, Гідрокарбонат, Залізо, Фтор, Бром, Йод, гідрофосфат, Кремнієва і Метаборна кислоти, органічні речовини, карбонові кислоти, вуглеводи, аміносполуки… Тож не дивно, що «Миргородська» так славиться лікувальними властивостями!

«Ізумрудна» перевершує за своїми питними якостями воду високогірних Альп, зцілює безліч хвороб: від алергій до каменів у нирках. А ще – зменшує болі в кістках та суглобах і покращує загальний імунітет.

Мінеральні води України справді цілющі, але зловживати ними не варто, бо мінеральні солі і інші речовини можуть зашкодити організму.

Оскільки вода є основою всіх організмів, то її варто економити, зберігати і цінувати.
З нагоди Всесвітнього дня води ми закликаємо усіх економити наші водні ресурси і не дозволяти собі забруднювати наші водойми!

Текст: Руслана Криворучко, редакційний супровід – Олена Крамарева.
Фото: Світлана Тарарака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.