Колядницький та щедрівницький проекти – 2015

Мабуть уже років із 20 поспіль наш гурт у різдвяно-новорічний час здійснює особливу місію – місію колядників та щедрівників. Вивчаючи українознавство, діти мають можливість будити в собі голос свого коріння, насолоджуватися мудрістю й красою родових звичаїв. Напевно, саме це і робить українознавство одним із найулюбленіших предметів у школі.

Щороку до колядування та щедрування ми готуємося заздалегідь. На уроках вивчаємо зміст обрядів та традиційних пісень. Знаючи значення віншувнь та колядок, кожен може вкласти у їх виконання максимум відповідних емоцій. Тренуючи свої акторські здібності, кожен учасник нашої команди навчається вільно почувати себе у ситуації публічної взаємодії. Тому результат, як правило, несе великий позитивний заряд і акторам, і глядачам. Ось і цього року люди, щедро обдаровуючи наш гурт, відзначали щирість та радість, яку відчували у всіх словах, піснях та драматизаціях.

Під час колядок та щедрівок ми завжди відкриваємо нові таланти. От і цього року родзинок у нашу програму додали Діма Нікулін, брати Крістіан та Адріан Лемешки, Влада Горбань, Дарина Бєлінська, Трофим Уманський, Ліза Попова, Настя Артюх, Настя Скабарихіна, Катя Ткаченко, Саша Говорова, Даня Сергієнко. Учасники обох гуртів змогли подарувати купу позитиву нашим різноманітним глядачам.


За час наших святкових мандрів ми встигли побувати в різних організаціях, з якими багато років товаришуємо та маємо тісні партнерські стосунки.
Несучи людям радісну звістку про народження Христа, водячи Козу, бажаючи людям усіляких гараздів, кожен із учасників нашого колядницького й щедрівницького гурту глибоко відчував особливий чар різдвяних святок. Адже ці свята покликані будити в людях найсвітліші почуття: турботу про слабших, доброту, бажання власноруч змінити світ навколо себе на краще.

Любі гості нашого сайту! Прийміть від усіх нас найщиріші вітання зі святом Різдва та Нового року! Хай вони подарують кожному наснагу на добрі діла, удачу й успіх у задуманих справах, міцне здоров’я й сили для здійснення всіх задуманих справ і проектів, що нестимуть радість і тепло людям.
З Новим роком та Різдвом!