Ким опікується святий Миколай

Спершу трохи історії. “19 грудня 270 році народився хопчина на ім’я Миколай. Його сім’я була заможною. Батько Феофан і мати Нонна були глибоко віруючими християнами і охрестили свого сина, що було на той час дуже рідкісно .
Змалку Миколай присвятив своє життя служінню богу. Ще молодим він став священником, а згодом – єпископом. Після смерті батьків Миколі дістався великий спадок. І він вирішує роздарувати це майно потребуючим. І здійснює цей задум протягом тривалого часу. Чудотворець Миколай вважається покровителем моряків і водіїв, бо не раз рятував кораблі під час штормів. Але найбільше Святий Миколай опікується нужденними і беззахисною малечею…” І у цій справі йому завжди потрібні помічники. І ми вирішили ними стати!

До цього дня наша школа готувалася дуже ретельно. Учні і вчителі випекли й розмалювали 300 пряників-миколайчиків! Продукти нам забезпечили відкрита громадська платформа “Нова Полтава”, фірма “Автомирплюс” та НВП “Промелектроніка”. Дуже дякуємо за гарне партнерство у хорошій справі!

Із цим пригощанням 19 грудня ми їздили у геріатричний пансіонат, в дитяче онкологічне відділення, а також до ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ми співали пісні та дарували пригощання хворим діткам та самотнім бабусям та дідусям.

На нашу думку, нам вдалося бути справжніми помічниками Святого Миколая, і це принесло нам велике задоволення…

Зі святом усіх! З Миколаєм!

Текст: Анастасія Артюх