Волонтерська практика у “Монтессорі-центрі”

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями ми присвяти нашу нещодавню волонтерську практику.
Саме цього дня наш 8 клас відвідав Монтессорі-центр реабілітації для дітей-інвалідів. Ми не вперше відвідуємо Монтессорі-центр.

Цього разу ми працювали з маленькими дітьми віком від 2 до 4 років. Нам вдалося познайомитись, пограти разом та вивчити нові слова. Позитив та радість у класі були неймовірні! Дивовижно, як кожна посмішка цих малюків дарувала нам тепло.

Волонтерська практика у цьому реабілітаційному центрі дарує нам не лише позитивні емоції, але й важливий досвід. Адже ми не тільки знайомимося з дітьми, а ще й допомагаємо їм на уроці. Протягом заняття нам вдалося на повну насолодитися взаємодією один з одним, поспівати пісень. Ми вважаємо, що така волонтерська практика дуже важлива, бо кожного разу ми бачимо посмішки дітей і радість на їхніх обличчях.

​Ми дуже вдячні Монтессорі-центру за те, що його адміністрація дає нам можливість проводити ці незабутні зустрічі з дітьми. Сподіваємося, що спілкування із нами дає можливість цим незвичайним дітям отримати важливий досвід для подальшої соціалізації.

Текст: Єлизавета Попова