Натхненне свято моря

30-31 жовтня 2015 року в межах відзначення Міжнародного дня Чорного моря було проведено кілька надзвичайно цікавих і пізнавальних справ.

На уроках біології ми дізналися, що в 1996 році представники Болгарії, України, Росії, Туреччини, Румунії та Грузії розробили стратегічний план захисту вод Чорного моря від забруднення, ініціювавши низку заходів з метою дослідження морського середовища моря та визначення дієвих кроків для покращення екології моря.
Учні всіх класів підготували розповіді та презентації про морських тварин, рослин та риб. На уроках історії школярі дізнавалися про морські шляхи, що пролягають через Чорне море, цікаві пригоди і таємниці великих мандрівників.

Дуже цікавими були й уроки з вивчення життя та творчості всесвітньовідомого художника-мариніста І.К.Айвазовського. За життя цей геній створив понад 6 тисяч картин!

Ми переглянули фільм про знаменитого художника. А кульмінаційною справою свята став літературно-мистецький вечір «Чорне море», де звучали поезії про море Л. Українки, М. Вінграновського, А. Ахматової, Л. Костенко, Н. Поклад з презентацією та описом картин І. Айвазовського.

Свято, яке було засновано для того, щоб привернути увагу до дбайливого ставлення до природи, збереження чистоти та краси моря для наступних поколінь, стало джерелом позитиву, пізнання та щастя для всіх присутніх!

Текст: Руслана Криворучко