14 жовтня – День українського козацтва

13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва наш шкільний гурт привітав військових, що перебувають на лікуванні в госпіталі для військовослужбовців. Для них ми підготували невелику концертну програму “Від часів козацтва до тепер”.

У неї ми включили козацькі пісні та пісні на слова знаних українських поетів-піснярів Андрія Малишка, Бориса Олійника, Володимира Івасюка, а також і наші авторські пісні. Твори, в яких говорилося про козацьку звитягу, про кохання, про життєвий вибір, про рідну землю – про усе, що є важливим для людини.  Лунала тут і проникновенна «Мелодія» М.Скорика, яку виконала на сопілці Кароліна Лемешко, інші сопілчані твори. Рядки улюблених поетичних творів містками поєднали всі номери програми. По очах наших глядачів ми бачили що, тепло наших сердець зігріло  їх, що у цей невеличкий проміжок часу наша зустріч подарувала їм радість.

​Ми дякуємо за підтримку цієї справи Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та громадській організації Педагогічний Центр «Академія», з ініціативи яких було здійснено це вітання.