Вдячність від Монтесорі-центру “Соняшник”

Волонтерська практика – невід’ємна складова нашого шкільного життя. Ми віримо, що змінити цей світ можна тільки примножуючи добро, турботу і порозуміння. За час існування школи “Паросток” наші учні та вчителі взяди участь у величезній кількості соціальних проетів та волонтерських акцій у Полтаві та за її межами. Можна впевнено сказати: є тільки одна річ, краща за вдячність тих, кому ми допомагаємо. Це – підтримка, наснага і обмін досвідом з однодумцями! Хочемо щиро подякувати колективу Монтессорі-центру реабілітації дітей-інвалідів “Соняшник” за добрі слова і таку важливу роботу, яку вони роблять!

В рамках волонтёрского проекта экипажа «Искорки» полтавской частной школы «Паросток» 12 октября 2015 года к нам пришли друзья и помогли провести игровое занятие с нашими малышами. Это был новый, интересный опыт как для ребят-волонтёров так и для нас. Все получили удовольствие от общения. Уходя от нас, капитан экипажа спросила: «Для вас наша помощь, действительно, была полезна?». То, что обычным детям кажется просто игрой, для наших малышей с аутизмом важный практикум в социализации и коммуникации. 
Педколлектив Монтессори-Центра реабилитации детей-инвалидов “Соняшник” выражает огромную благодарность школе «Паросток» за грамотную организацию внеклассной работы, в которой находится место доброте и дружбе!

Ельвіра Попова