Завершені справи приємні

Так говорив Гомер, і так досі говорять у нашій школі. А ще в нашій школі часть повторюють  слова Анатоля Франса: “Подорожі навчають найбільше”.  

І цю думку найяскравіше підтверджує наявність в нашому освітньому процесі такого явища, як виїзна школа. “Але жодна виїзна школа не може вважатися завершеною, допоки не проведено презентацію її здобутків”, – це вже винятково наша, авторська думка. Саме для її втілення було запроваджено новий проект із назвою “Діти для освіти батьків”, про який ідеться в цьому матеріалі.

Кожного року на початку літа на кожного учня нашої школи чекає таке надзвичайне явище, як навчальна практика.

Цей  рік також не став винятком, і наші учні мали цілий список можливих варіантів цієї практики:
дослідницька робота у полтавському дендропарку;
– виїзна школа “Стежками Лесі та Франка”;
– виїзна школа “Швеція – батьківщина Астрід Ліндгрен”;
– виїзна школа “Болгарія англійською”.

Як бачите, вражень і досвіду наші учні набралися хоч відбавляй. Але який у враженнях сенс, якщо не можеш ними поділитися! Тому 26 вересня, у середу, у нас відбулася зустріч в межах проекту “Діти для освіти батьків”. На цю презентацію представники кожної з навчальних практик підготували звіт про свої здобутки. А оскільки навчальних практик у нас було аж чотири, то й доповіді були різноманітними і розширювали світогляд кожного.

– Особисто мене дуже зацікавила розповідь про Швецію, оскільки я ніколи не була в цій країні, хоч ми і вивчаємо її культуру. Але одне діло вивчати країну за підручником, і зовсім інше – за розповідями мандрівників, – каже учасниця болгарської подорожі  Ліза Проскуровська.

– “Діти для освіти батьків” – це, крім всього іншого, ще й чудова нагода відтренувати свої ораторські навички. Адже, виступаючи перед батьками, ти відчуваєш особливу відповідальність за подану інформацію та свою розповідь, – каже Максим Заболотніков.

Батьки, що відвідали нашу презентацію, якщо вірити їхнім відгукам, залишилися задоволеними. Тому, якщо раптом ви ще з якихось причин не відвідали жодної нашої програми “Діти для освіти батьків”, щиро запрошуємо вас взяти в ній участь!

Якщо ж раптом у вас такої можливості немає, то не засмучуйтесь і читайте наш сайт. Він допоможе вам бути в курсі наших подій.

Текст: екіпаж  “γ-промені”, капітан – Андрій Заболотніков