Як до нас завiтала осiнь

Осінь надихає на творчість. Чого варті лише знамениті рядки Олександра Сергійовича Пушкіна.  А як змалювали осінь ми, читайте далі!

Нещодавно учні 6-11 класів мали чудову можливість послухати пісні та вірші відомих поетів, помилуватися осіннім краєвидом, визирнувши у вікно, й навіть спробувати осінь на смак (до речі, вона має смак стиглих яблук та винограду). Надихнувшись, ми написали  твори про яскраву осінь. 

У кожного з нас був свій погляд на цю пору року: одні вважали, що осінь дуже дощова і холодна, інші вважали, що вона яскрава, жовтогаряча і палаюча.

Правила нашого творчого уроку були такі: треба було встигнути за один урок написати два твори: один – російською мовою, інший – українською, і можна було використовувати улюблені поетичні рядки. У кожного учня на парті був предмет, пов’язаний з осінню, що надихав нас на творчість. 

– Я була у захваті від атмосфери цього уроку. Для мене осінь – це бурхливий початок навчального року, але такий урок став чудовою можливістю зупинитися і просто насолодитися цією порою. Я б із задоволенням започаткувала традицію оспівувати кожну пору року! – ділиться враженнями одинадцятикласниця Марія Дмитрієва.

Наш перший інтегрований урок пройшов дуже плідно й затишно. У найближчих планах – зробити виставку  осінніх творів, щоб вони надихали нас і надалі. 

Текст: Єлизавета Стефановська, 6 клас
Фото: Єлизавета Попова