Про парки – англійською

Наш гурт у п’ятницю відзначив Європейський день парків, познайомившись з багатьма національними заповідниками світу.

Для багатьох наших учнів цей день став можливістю поглибити знання з культурознавства та англійської мови (саме цією мовою відбувалися всі активності)

Європейський день парків було започатковано у 1999 році та встановлено дату 24 травня. Саме цього дня було започатковано перший національний парк у Європі. Це відбулося у Швеції, 1909 року. З цієї дати, власне, почалося активне облаштування національних парків у Європі. нині ж їх по всьому світу більше 300.

Все це ми вивчали на уроках культурознавства та англійської мови. Це стало можливим завдяки якісно підготованим розповідям учнів школи, а також скайп-зустрічам з нашими американськими партнерами, що також розказали нам про ті місця, в яких самі бували.

Така форма роботи, на думку учнів, була надзвичайно продуктивною, адже сприяла розширенню не лише власного світогляду, а й словникового запасу та покращенню навичок вільного говоріння іноземною мовою.

Протягом дня було презентовано чимало цікавих місць, таких як парк “Єлоустоун”, “Сент-джеймський парк”, парк секвой та інші.

Урок пройшов надзвичайно насичено та інформативною і змусив багатьох замислится про збереження нашої планети.

“Коли я готувала розповідь англійською про один з парків, я намагалась якомога точніше виразити своє враження та ставлення до такого способу захисту природи, я думаю, нам потрібно виправляти свої помилки та зберігати природу, бо зараз ми і руйнуємо”.

відгукується про подію Анастасія Скабарихіна.

Текст: Андрій Заболотніков