Смачного!

16 жовтня кожного року наш гурт, як и все прогресывне людство, відзначає Всесвітній день продовольства, встановлений ООН у 1979 році. Темою цього року стало гасло “Здорове харчування для світу без голоду”, тож і ми зосередилися на ґрунтовному та масштабному дослідженні.  

У вівторок кожен клас відзвітував за своїм проєктом.  На цілий день нашою темою стали питання здорового харчування, дискусії про переваги місцевих продуктів над імпортними, проблеми пливу великої рогатої худоби на екологію та презентація особливості української національної кухні.

Ми дізналися, що споживати місцеві та сезонні продукти вигідно не лише з економічної точки зору, але й з екологічної, що корови є найбільшими викидачами метану в атмосферу, а страви української національної кухні можуть бути на столі не лише на народні свята, а й у повсякденні, адже вони є надзвичайно корисними для нашого здоров’я. Борщ, зварений в якомсті приклада п’ятикласниками, став яскравим і смачним прикладом!

А з уроку кожен пішов з завданням промоніторити свій раціон та провести ревізію у холодильнику, аби визначити, чи відповідає його вміст тим порадам, що ми сьогодні отримали. 

Тож з упевненістю можна сказати, що проєкт не завершився, і його післядія, сподіваємось, буде відчутна протягом всього нашого життя.

Автор: Андрй Заболотніков