Дві вічності лицем одна до одної

Поети різних поколінь, громадяни світу – Борис Олійник та Олександр Пушкін. Сьогодні, в день народження Бориса Олійника, завданням кожного учня було дослідити громадянську лірику поетів, оскільки цього року ми особливо детально вивчаємо тему демократії.

Всі насолодилися затишною інтелектуальною атмосферою та художнім читанням віршів. Кожен учень підготував вірш, одинадцятий клас красиво оформив куточок поетів – зі свічками, книгами та портретами.

Вчителі підготували ведення вечора, учні з захопленням слухали та читали поезії.

Не забули ми й про наших друзів із рідного села Бориса Ілліча – Зачепилівки. Зателефонували і заспівали разом пісню “Вибір” для рідної школи поета.

Ділиться враженнями одинадцятикласник Олександр Супрунець: “Поезія – це відпочинок душі, тим більше якщо вона така глибока та захоплива. Внесок цих поетів в розвиток суспільства неможливо переоцінити. Вони не були знайомі, жили в різний час, але дещо їх об’єднувало – це вміння відкрито говорити про важливе та бути людьми. Я обожнюю вірші, і сьогоднішній літературний вечір був для мене справжнім святом, де ми змогли гідно представити творчість великих поетів”.

Текст: Анастасія Скабарихіна