Якість починається з нас!

Експонати нашої виставки якості. Квітка та експонат музею Астрід

З нагоди Всесвітнього дня якості у нас відбулися уроки «Я і світ» та виставки якісних виробів. Ціллю уроків було дізнатися, як виявити крохмаль в продуктах харчування і навіщо виробники на етикетках пишуть «без крохмалю».

І ось що ми з’ясували. Всім нам знайомий крохмаль – це рослинний високомолекулярний полісахарид амілози й амілопектину. Крохмаль не розчиняється у холодній воді, а при підвищенні температури набухає і перетворюється на клейстер. Тому він зовсім не бажаний для здорового харчування і тому так важливо розуміти, які харчові продукти містять крохмаль, а які ні. Крохмаль можна виявити дуже простим способом – крапнути розчин йоду, і колір зміниться від синього до фіолетового та червоного.

Скориставшись таким простим способом, ми знайшли крохмаль в ковбасі, кетчупі та йогурті – навіть в тих, де на обгортці було написано «без крохмалю».

А ще цього дня в школі відбулася ще виставка якості. Серед експонатів були охайні зошити, гарні конспекти, красиві експонати, виготовлені для музею Астрід Ліндгрен, чудовий пенал, що його зшила Настя Гунченко для Насті Скабарихіної, та ще чимало цікавих і гарних речей, виготовлених нашими руками, – кожен клас виставляв по три своїх експонати, які відповідали всім пунктам та правилам виставки.

Якісна колекція монет

Так ми вчилися розрізняти якісні продукти власної праці. Наша виставка була частиною світової акції, яку зініціював Chartered Quality Institute (Інститут якості в Лондоні). Наш результат ми плануємо оприлюднити на сайті цього інституту.

Якість починається з нас!

Текст: Софія Гаврюк, 7 клас