Підбито підсумки триместру!

Закінчився І триместр 2019-2020 навчального року. «Ти зробив важливий крок по дорозі до зірок!» – сьогодні лунала ця урочиста привітальна пісня, бо всі ми зробили крок вперед у своїй освіті. Свято закінчення триместру – особлива подія для нашого гурту, бо у цей час ми навчаємося об’єктивно бачити результати своєї роботи та формувати освітні плани. 

Протягом трьох місяців – від самого першого вересня – ми працювали над собою та своїм навчанням, тож сьогодні проаналізували результати своєї роботи та виділили основні задачі для саморозвитку.  Звичайно, у кожного свій рівень задач та швидкість удосконалення, але, як і завжди, ми визначено учня, який трудився на найвищому рівні та засвоїв всю навчальну інформацію на «відмінно». Таким героєм став десятикласник Дмитро Нікулін. Він закінчив триместр з середнім балом табеля 10,2 і є “Містером І триместру”!

Чому для людини важливо  аналізувати свою діяльність та будувати стратегію розвитку?  На це питання дає відповідь переможець рейтингу навчання у І триместрі Дмитро Нікулін:

– Наша школа – це маленьке суспільство, і в цьому суспільстві ми маємо діяти. І наша шкільна спільнота наснажує кожного учня діяти – так само, як це будемо робити у великому суспільстві. А якщо знати, як діяти, то буде гарантія, що ти зможеш стати активною людиною.

Вперше у старшій школі закінчують триместр учні 5 класу. В них – свої відкриття. Ділиться думками  Валерій Чорномазов:

– Цей перший триместр був дуже складний, мені потрібно було виконувати всю самопідготовку, дотримуватися правил поведінки. На жаль, мені не повністю вдалося робити все на високому рівні, але сьогодні я визначив задачі для покращення.

Леонардо да Вінчі говорив: “Навчання ніколи не виснажує розум”. Це справді так – доведено учнями нашої школи. 

Текст: Анастасія Скабарихіна
Фото: Анастасія Артюх