Іспити – це страшно?

Ось вже й кінець листопада. В цей час в нашій школі – пора іспитів. Мабуть, важко знайти людину, яка сприймає іспити як легку та приємну прогулянку, адже треба напружитися і повторити все, що вчили протягом тривалого періоду. Тож це доволі складна робота.

«Навіть якщо я знаю відповіді майже на всі питання, все одно трохи хвилююсь, а це може заважати отриманню високих результатів», – ділиться учень 10 класу Микита Захарченко.

Хвилювання перед іспитами нікому не здається дивним, адже іспит – це підсумок праці за декілька місяців і дуже відповідальна справа.

Не варто залишати всю роботу над білетами на останній вечір, тоді підготовка не буде здаватися занадто складною. Але загалом, якщо ти вчився протягом триместру, тобі буде легко!

А ось десятикласник Богдан Коваль радить: «Я для себе зазвичай розробляю план підготовки. Наприклад, один вечір – один білет. Наступного дня я обов’язково повторюю вивчене і тільки потім переходжу до іншого».

До речі, на будь-які незрозумілі питання, які виникають при підготовці, можна легко знайти відповідь, проконсультувавшись додатково у вчителя або однокласників.

У школі часто лунає думка: «Ти маєш право вчитися на 4 бали, але маєш можливість вчитися на 12».
Складаючи іспит, важливо отримати максимальний результат для себе, адже у кожного різний рівень знань, тому порівнювати оцінки недоцільно.

Іспит дає змогу кожному перевірити якісний бал власних знань в кількісному показнику.
«Вчуся, щоб діяти, дію, щоб навчитися!» – нехай це гасло стане і вашим!

Текст: Данило Щербина, 8 клас, редакційний супровід – Анастасія Артюх, 11 клас