«Страшний» іспит здано!

У понеділок відбувся іспит з культурознавства в учнів 5-7 класів. До такої події всі готувалися довго та скрупульозно!
Ми взяли інтерв’ю у шестикласників Трохима та Іллі.

– Трохиме, як розпочався іспит?
– Це було після першої пари. Поснідавши й набравшись енергії, ми тихенько чекали в класі. І ось заходить вчитель, від хвилювання у всіх пробігли швидкі мурахи, але на обличчях цього видно не було. Олена Василівна, вчитель культурознавства, говорить: «Витягайте білети й будьте уважні та зосереджені!»

– Який білет тобі випав?
– Я дуже швидко побіг обирати білет і витяг 2-й – саме той, який так хотів. Біг швидко, щоб бути першим, а відповідав останнім, однак це мене не засмутило. Поки чекав своєї черги, я з насолодою слухав відмінні відповіді моїх однокласників і був дуже за них радий.

– Як ти відповідав?
– Ось і настала моя черга. Я трохи тремтячим голосом зачитую питання, але відповідь на перше, друге та третє питання я дав розгорнуто, чітко та впевнено. Вчителі сиділи усміхнені, тож я зрозумів, що був на висоті!
Пролунав дзвінок, і я, закінчивши, вийшов з класу, біля якого вже стояли мої однокласники з питаннями: «Ну що? Вдалося?» Ми гомоніли, розповідаючи наші враження та ділилися здобутим досвідом.

Ілля, поділися, будь ласка, ти своїми враженнями!
– Це мій перший іспит з предмета додаткової освіти, тому я готувався довго. Іспит був в усній формі, тож це трохи полегшило задачу. Мені сподобалася саме така перевірка знань, бо вона змушує вийти із зони комфорту.

– Трохиме, що ти побажаєш нашим читачам?
– Я отримав вісімку, і це для мене хороший результат. Хочу сказати, що не варто боятися іспитів, бо це тільки перевірка твоїх знань та новий досвід!

Текст: Трохим Уманський, 6 клас, редакція – Анастасія Артюх, 11 клас