“Синій птах” і “Мартин Боруля”, або День театру онлайн

Наші учні поринули в нього вчора на весь день і познайомилися з історією театру – від його зародження у Давній Греції і до сучасності.

Розбиралися в будові приміщення, у перших комедіях та трагедіях, в особливостях лікувального театру в Епідаврі та оперного театру в Одесі. Крім того, насолодилися переглядом вистави за твором Мориса Метерлінка “Синій птах”, а старші ще й подивилися “Мартина Борулю” Карпенка-Карого у виконанні Київського академічного театру.

– Для мене сьогоднiшнiй день минув цiкаво та однозначно корисно. Думаю, менi вдалося використати весь його освiтнiй потенцiал, – ділиться здобутками одинадцятикласник Андрій Заболотніков.

– Я дізналася багато нового про театр. Наприклад, що в Давній Греції театр був не розвагою, а насамперед можливістю виховання. На вистави навіть приводили в’язнів, щоб вони подумали над своїми вчинками. Вивчати цей матеріал було цікаво! – говорить учениця 7 класу Ліза Стефановська.


– Дякую, що запропонували переглянути саме цю виставу – “Синій птах”! Мені дуже сподобалася робота всього театрального колективу, але особливо – художника по костюмах. Я захоплена тим, як костюми допомагали втілити ідею спектаклю, – це враження семикласниці Софії Гаврюк.

Цією подією розпочалася робота з комплексною темою “Театр”. І вона продовжиться протягом наступного тижня: для учнів 8 класу, які цього року вивчають античну літературу, “Медеєю” Еврипіда, а для всіх старшокласників – гоголівським “Ревізором” в постановці В. Плачека. Попереду і перегляди, і обговорення, і тести, і контрольні роботи, які перевірять якість знань.