SPORT CAMP: весело, активно, захопливо

Протягом липня й серпня діє оздоровчо-освітній проект «Активне літо з «Паростком»». Його ціль — соціальна та освітня реабілітація після тривалого карантину і, звісно, змістовний відпочинок на природі.

Програма для молодших школярів — це дводенні тематичні кемпи, які тренують навички самостійності, активного читання, позитивної комунікації та здорового способу життя на природі.

Щойно завершився SPORT CAMP. Його учасники змогли не лише оздоровитися завдяки рухливим активностям в екологічно безпечному районі Полтави, а й по

На них чекали різні види спортивних змагань – командні естафети, турніри з футболу та баскетболу. Для тих, хто виборов звання переможця, команда виготовила справжні медалі, тож їх нагородили як чемпіонів.

Крім того, цей кемп став хорошою можливістю дізнатися про Олімпійські ігри: з чого все почалося, коли і де відбулися найперші, як змагалися в давнину. Ці знання малюки отримали завдяки часу затишного читання.

А ще вони дізналися про те, коли й де будуть наступні Олімпійські ігри.

Такі знання допомагають розуміти світ, дають можливість відчути себе його частиною та спонукають до нових відкриттів. А досвід командної роботи, який кожен здобував під час спільних активностей, є незамінним для побудови стосунків та соціалізації.

Попереду англомовні кемпи — за книгами про Гаррі Поттера та Чарлі й Шоколадну фабрику, природничі, коли вивчатиметься рослинний і тваринний світ рідного краю, а зараз триває INDIAN CAMP. Юні сміливці тренуються бути сильними та спритними, як легендарні індіанці Північної Америки.

Записатися на наступні програми й дізнатися більше можна за телефоном 0689320637.
Активне літо з «Паростком» триває, а це значить, що є можливість приєднатися і знайти для дитини нові способи захопленого відкриття світу!