Нашій школі — 26!

10 червня нашій школі виповнилося 26 років. Ось як ми відсвяткували цей особливий день.

Розпочався  він з зустрічі біля школи, морозива та веселих ігор, які миттєво  підняли всім настрій! 

А далі всі гуртом під звуки гітари поїхали до «Сенегалу». Це не далека африканська країна, а чудова турбаза під Полтавою на березі Ворскли.

Вже на місці кожен клас зачитав свій теплий лист школі та вручив подарунок — розробку проекту, який буде здійснювати цього року. Адже найкращий подарунок — це крок у майбутнє. Серед проектів: “Рослини проти радіації” – 5 клас, “26 шкільних соняхів” – 6 клас, “StopВірус”, “Шкільний ансамбль” – 7 клас, “Поширення позитивних практик” – 8 клас. Коло експертів присудило, що кожна ідея варта втілення та потребує негайних реальних дій.

Далі настав час  історичного марафону. Там усі змогли пригадати історію школи та записати відео літопис цього року. 

В такий спекотний день не обійтися без купання, тож дружно запірнули в річку, а потім усіх чекав обід.

А далі — святкові уроки: відкривали поезію почуттів, вчилися складати задачі, вирішували завдання англомовного квесту, малювали карту, ховали й шукали за нею скарби! 

Доказом того, що хімія та фізика оточують нас зусібіч, стали “Уроки на шампурі”, на яких дізналися, які реакції відбуваються під час приготування шашлику і які речовини беруть у них участь. Кожен клас навчився готувати  маринад: як виявилося, можна маринувати м’ясо і в мінеральній воді, і в кефірі, і в свіжому соку з цибулі! 

Далі настала черга фізичних реакцій, бо ми готували вугілля для мангалів — там теж виявилося безліч цікавих нюансів.

Коли все було готове, а всі накупані та награні веселою ігротекою, розпочалася святкова вечеря. Вітали одинадцятикласники Сашка Супрунця, який народився в один день зі школою, ділилися спогадами та вдячностями.

Так і минув наш день – і хоча в ньому було безліч справ, здалося, що промайнула лише мить. 

Особливо радісно було бачити наших випускниць Лєні Привалову, Іру Литовку, Наташу Дмитренко, Лізу Попову та Машу Дмитрієву.Наша шкільна родина знову зібралася разом!

Текст: 7 клас

Фото: Єлизавета Попова