До зустрічі у новому 2021 році!

Всі знають, що рік завершується звертанням президента країни. А в нашій школі цього року започаткована нова традиція – звертання кожного учасника до шкільного гурту. Слово – шестикласникам!

Говорить Злата Геращенко:

«Для всіх цей рік був нелегким, але ми змогли піднятися та закінчити цей рік у хорошому настрої. Я вдячна всім  вчителям за, те що, освіта у нашій школі дуже якісна та цікава, вона розвиває тебе, як людину особистість. 

Я  вдячна всім учням нашої школи: за те, що ви підтримуєте вчителів, а вони вас та робите суспільство ще потужнішим та щирим. 

Коли я прийшла до школи, я дуже боялася, що буде складно, що мене не прийме товариство. Але всі були такі приязні та щирі до мене! Отож я хочу подякувати своєму класу за командну  роботу, за те, що прийняли мене наче в сім’ю. 

Цей рік був достатньо важким, але ми змогли подолати себе і здійснили все, що планували. Позаду насичені місяці: агони та змагання, волонтерські проєкти, випікання новорічних смаколиків та навчання! Дякую за цей рік! До зустрічі у новому 2021 році!»

Говорить координатор класу Володимир Малиш: 

«Я вдячний всім учителям за те, що освіта у нашій школі багатогранна. Я завжди відчуваю, що вона розвиває мене як особистість. Я вдячний усім учням за те, що ми формуємо один для одного соціум. Я вдячний своєму шостому класу за плідну співпрацю у проєкті «Шкільний город». Ми змогли навіть під час карантину діяти!  А ще ми змогли забезпечити всю школу відео рецептами різдвяної випічки. Цим можна пишатися!»

Слово Софії Березняк: 

«Я ніколи не мала так багато друзів, як у цьому році, і ніколи не брала участь у перегонах за фільмом з такою великою командою, як це було за фільмом “Марсіанин”. І  під час карантину ми не здавалися, ми йшли вперед. 

Ми стільки свят провели на дистанційному навчанні!  Андріївські вечорниці, свято Миколая, Різдво…. Я дуже дякую вам за те, що ми одна команда. Хай так буде і в наступному році!»