Епоха середньовіччя: погляд зсередини

Триває освітній проект «Епоха середньовіччя: погляд зсередини» для учнів 7 та 8 класів.  Саме середньвіччя сформувало обличчя сучасної Європи.
Це епоха лицарства, хрестових походів та знакових битв.  Саме в надрах середньовіччя нагромаджувалася та духовно культурна енергія, яка сприяла яскравому спалахові людського генія в часи Відродження і Реформації. 

7 клас традиційно досліджує цю історичну епоху на уроках історії та зарубіжної літератури, програма якої передбачає знайомство з романом Вальтера Скотта «Айвенго», а 8 клас вивчає добу, що стала наслідком цих буремних часів.

Однак цього тижня навчання відбувалося не тільки через знайомство з історією чи літературними шедеврами, але й у танцювальному залі й навіть на лицарському ристалищі!

Протягом учні були включена в інтерактивні форми навчання: знайомилися з середньовічною музикою, культурою, звичаями, танцями. І не тьльки вивчали, але й танцювали бранлі та джиги під керівництвом нашого вчителя хореографії.

А в суботу до школи було запрошено студію історичного фехтування. Її викладачі презентували учням історію середньовічних лицарських турнірів та види лицарської амуніції. А також провели заняття, на якому кожен міг відчути себе лицарем та підняти меч до бою. Лицарські поєдинки були запеклими!

– Це було надзвичайно цікаво, нарешті ми змогли уявити, яким був лицарський обладунок, як відбувалися бої! – говорять учасники проєкту. – ми з нетерпінням чекаємо нових активностей!