Чужих стареньких не буває

Так називається проект, який ось уже кілька років здійснює школа. Його мета – поєднати літніх людей та юних. У школи багато друзів поважного віку, й зустрічі з ними завжди подія. Не тільки для них, але й для кожного з юних волонтерів.
Це справжнє свято – свято тепла, взаєморозуміння, підтримки. І цих зустрічей школярі зазвичай чекають з нетерпінням.

Але з бабусями та дідусями з Горбанівського геріатричного пансіонату для ветеранів війни і праці не вдається зустрітися від початку пандемії коронавірусу. Заклад закритий для відвідування, адже його мешканці – в зоні ризику. Це добре, що карантин допомагає зберегти здоров’я. Але погано те, що неможливо зустрітися. І те, що коло спілкування у бабусь та дідусів дуже звузилося, і те, що їм самотньо.

І ось щоб доторкнутися турботою до літніх друзів учні школи в неділю випекли смачні мафіни, а дорослі допомогли гарно запакувати їх.

І вже в середу старшокласники Ілля Зілінський та Вероніка Фатихова відвезли 210 пакунків з кексиками та цукерками в гарних вазочках до Горбанівки. Тільки до воріт – далі вже діяли працівники пансіонату. І вже скоро отримали світлини, на яких бабусі та дідусі в момент вручення смаколиків.

“Я дізналася про дідусів і бабусь з геріатричного пансіонату на загальному зборі. Це дуже вразило мене. Я навчаюся у школі недавно, і досі думала, що всі таренькі живуть у своїх будиночках, як мої дідусь і бабуся.
Випікати мафіни було великим викликом для мене, адже я ніколи цього ще не робила. Тож я вимірювала до граму кожну складову, щоб точно вийшло самачно. А як мафіни пахли, коли випікалися! На весь дім! Дуже сподіваюся, що бабусям і дідусям моя випічка сподобається!” – ділиться своїми враженнями Влада Рукас, яка вперше приєдналася до такої акції.

Будемо сподіватися, що скоро зможемо зустрітися без карантинних обмежень!