Садочок як впевнений старт

Ми пишаємося своїм дитсадком, тут виросло вже не одне покоління розумних та успішних людей. Наші перші вихованці вже давно закінчили виші. Тож що робить садочок впевненим стартом?

Глибоке розуміння, що кожен період дитинства – унікальний.

Потужний досвід інтеграції освітніх впливів у відповідному вікові форматі. Ось, до прикладу, як наші дошкільники з’ясовували природу зміни пір року: спостерігали за весняними змінами, грали в гру «Наша планета», щоб уявити обертання планети навколо земної осі, переглянули навчальний фільм, а на занятті з англійської мови вивчали назви природніх об’єктів та конструкції, що передбачають питання-відповідь про пори року та погоду.

Формування соціальних навичок – це авторська програма “Паростка”. Вона формує готовність не тільки до школи, але й до успішного життя у світі людей.

До прикладу, заняття з модуля «Я керую собою» нещодавно познайомили малят із емоціями радість та гнів. І протягом кількох днів малеча освоювала способи їх вираження. А відкриваючи закони життя у спільноті тренувалися в дотриманні правила «Ми разом» та «Ми дружні».

Ось слова мами наших випускників. Вони надихають нас давати малечі найсучасніше для розвитку: “Мій молодший син прийшов у садок “Паростка” з півтора рочків і тут закінчив школу. І шкодую тільки про те, що не знала по садочок “Паростка”, коли малюком був мій старший син!”