Птахи – жителі планети Земля

Саме так називалася конференція, яка відбулася сьогодні в нашій школі. Її юні учасники тренували здатність здобувати, систематизувати та презентувати результати інтелектуального пошуку, вчилися ефективно працювати в інтелектуальних проектах. А найголовніше відкрили для себе дивовижний світ пернатих.

“Птахи – це частина нашого світу. Мені надзвичайно цікаво про них дізнатися”, – поділалася на початку конференції семикласниця Ангеліна Даценко.
“Мені цікаво, чим птахи харчуються. Я хочу знати, чим і як я можу допомогти пташці, якщо я побачу, що вона в біді”, – додав шестикласник Валерій Черномазов.

Кожен клас мав свою тему для дослідження. Будова тіла та житла птахів, особливості пристосуванян до природних умов та гніздування, загрози екологічні та природні – все стало предметом вивчення.

“Було надзвичайно цікаво дізнатися, які житла будують птахи! Особливо сподобалися неймовірні гнізда африканських ткачиків”, – говорять п’ятикласники.
“А ми нарешті зрозуміли, чому пташок не можна годувати хлібом”, – діляться здобутками семикласники.

А зовсім скоро – можливсть зустрітися з пташками у наших лісах. Сподіваємося, що такий урок біології допоможе глибше зрозуміти світ живої природи.