Маленькі кроки задля великих цілей

Соціальна активність при дистанційному навчанні – це можливо!
Довели це учні 9 класу, які ведуть проект, присвячений Глобальним цілям сталого розвитку. Вони розробили календар і спрямовують гурт до різних прогресивних активностей.

Ось відгуки учасників:

«Долучаюся до акції 9 класу! Я вчора розповів своїм батькам, що таке відновлювальна енергія і про приклади відновлювальної енергії. Моя мама була вражена, що нашому сонцю аж 4,6 мільярдів років і водневого пального у ньому ще вистачить аж на 5 мільярдів! Дякую 9 класу за можливість!»
Богдан Медяник, 7 клас

«Я долучаюся до акції 9 класу та розповісти про реакцію моїх батьків на вірш французькою мовою до Всесвітнього дня поезії» Спочатку, коли я їм розповіла про те, що я буду читати вірш французькою мовою, вони дуже здивувалися та почали мене уважно слухали. А після того, як я розповіла вірш, вони почали мене розпитувати про його переклад та зміст. Я помітила, що їх це дуже зацікавило. А тато навіть знайшов вірш котийською мовою і спробував його прочитати. Тому я хочу подякувати 9-му класу за таку цікаву акцію!»
Влада Рукас, 6 клас

«Приєднуюся до сьогоднішньої акції дев’ятого класу. Термін «примусова праця» означає будь-яку роботу чи службу, що її вимагають від якої-небудь особи під загрозою якогось покарання і для якої ця особа не запропонувала добровільно своїх послуг. Работоргівля — продаж і купівля людей у рабство. Рабство — насильницьке підпорядкування однієї людини іншою або однієї групи людей іншою групою людей». 
Лілія Дмитрієва, 5 клас

Дорога до глобальної мети – це безліч маленьких кроків. Учасники шкільного гурту це зрозуміли.