Стипендіальна програма

ЩО ТАКЕ СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА

ГО Педагогічний центр «Академія» надає можливість талановитим, здібним та перспективним учням 5-11 класів здобувати якісну середню освіту академічного рівня та розвивати лідерські навички в ПНВК «Паросток».

Стипендіальна програма – це грант від ГО Педагогічний центр «Академія» або інших ГО чи приватних осіб, який повністю або частково покриває вартість навчання в ПНВК «Паросток».

МЕТА ПРОГРАМИ

 1. Різнобічний розвиток та соціалізація учня, формування навчальних, соціальних, загальнокультурних і предметних компетентностей, здатності дієво розбудовувати громадянське суспільство, здатності до навчання протягом життя через залучення до освітніх програм ПНВК «Паросток».
 2. Надання допомоги родинам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації та які сприймають освіту, гуманізм і культуру як цінність, у вигляді гранту на навчання дитини в школі повного дня.
 3. Надання підтримки обдарованим учням, які демонструють потенціал в галузях: академічна освіта, громадянська освіта та активне лідерство, творчі та виконавські мистецтва, незалежно від платоспроможності їхніх родин.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ?

 1. Бути учнем 5-11 класу в наступному навчальному році.
 2. Проживати в місті Полтава або інших містах\ країнах ( при дистанційному навчанні).
 3. Мати академічні, творчі або соціальні здобутки \ досвід. 
 4. Успішно пройти всі етапи вступної кампанії.
 5. Належати до родини з середнім або нижчим середнього рівнем достатку, що не дає можливості родині сплачувати контрактну форму навчання, а також /або потребувати особливої соціальної / освітньої підтримки у зв’язку з особливими / скрутними життєвими ситуаціями. Зокрема підтримка надається родинам переселенців зі сходу країни у зв’язку з бойовими діями.
 6. Мати батьків / опікунів, які повністю підтримують  освітню політику закладу.

КОГО ПІДТРИМУЄ ЗАКЛАД?

 1. Учнів,

які прагнуть отримати можливості для саморозвитку через опанування різних видів діяльності та набуття досвіду в різних сферах;

які  зацікавлені у здобутті сучасних знань про світ та людину в ньому і мають схильність до навчальної праці;

які демонструють прихильність  до правової поведінки, культурних та етичних цінностей, здатність діяти за правилами та соціальну активність. 

 1. Родини,

 які вважають якісну освіту пріоритетною для дитини;

які зацікавлені у сучасних технологіях навчального процесу та «освіті для життя»;

які переконані в необхідності культурного середовища для становлення особистості дитини;

які поділяють освітні цінності закладу;  

 які не мають можливості навчати дитину на контрактній основі.

ЯК ПОТРАПИТИ В СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ

Учень особисто, його батьки чи будь-хто із зацікавлених осіб (друзі дитини/родини, керівники студій додаткової освіти тощо) можуть пропонувати кандидатуру стипендіата з короткою довільною інформацією про нього на пошту школи schoolparostok@gmail.com з приміткою в темі листа «Кандидат на стипендію» або заповнити форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1-hTaDITLLxIYt2Ss4E-XiXE816QrfSxjNh39brddNBw/edit.

В інформації потрібно вказати ПІБ дитини, рік народження, заклад поточного навчання, контактні дані батьків та підстави для отримання стипендії. Консультацію за потреби можна отримати за телефонами 0679124634 / 0508896044.

ЕТАПИ ВІДБОРУ

 1. Заява або рекомендація зі вказанням причин/досягнень учня.
 2. Співбесіда з майбутнім учнем та його батьками.
 3. Аналіз представленого портфоліо чи результатів вступного тестування. 
 4. Прийняття рішення про надання гранту на навчання.

ПОРТФОЛІО ТА ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 1. Здобувачі стипендії можуть пройти академічне тестування або подати портфоліо, яке демонструє досвід та здобутки в академічній, соціальній чи мистецькій галузях, а також навчальний потенціал кандидата.
 2. В окремих випадках рішення може бути прийняте на основі співбесіди з батьками / опікунами.